"מקוונים למענכם"

"מקוונים למענכם"

עיריית רחובות פיתחה ממשק חכם וייחודי להגשת בקשות להנחה בארנונה

מי שמוביל את היוזמה המקוונת הוא סגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל: "ההחלטה לפתח את המערכת החכמה התגבשה בזכות מפגש שקיימתי עם סטודנטים רחובותיים, שביקשו ממני לסייע בהקלה על התהליך הבירוקרטי של הגשת בקשות להנחה בארנונה. עיריית רחובות עוברת תהליך דיגיטציה מואץ והכרחי שבסופו ייהנו התושבים משירות מונגש ומקוון ברמה הגבוהה ביותר"

אגף המיסים בעיריית רחובות בראשות בן ציון שרעבי, ממלא מקום ראש העיר, משיק פלטפורמה אינטרנטית חדשה שבאמצעותה יוכלו תושבי העיר להגיש בקשות להנחה בארנונה בקלות יתרה, דרך המחשב האישי. מי שיזם את המהלך החדשני הוא סגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל, שנפגש לאחרונה עם סטודנטים תושבי העיר שביקשו ממנו לסייע בהקלה על התהליך של הגשת בקשות הנחה לארנונה.

בעקבות בקשתם, ובשיתוף פעולה עם מ"מ ראש העיר, מר בן ציון שרעבי ובאמצעות מנהל אגף ביטחון, חירום, תקשוב, בטיחות, רכש ומוקד עירוני, אליצור זרחי, וסגן הגזבר ומנהל אגף המיסים, מנחם רוזנטל, פותח על ידי החברה לאוטומציה מודל חכם, ראשון מסוגו בישראל, שמאפשר הגשת בקשות הנחה לארנונה בצורה מקוונת, נוחה ונגישה. מדובר במערכת חכמה שקולטת את כל נתוני בקשת ההנחה מארנונה של התושב, ובודקת את התאמתם נתוני הבקשה לרישומי אגף המיסים בזמן אמת. בכך  מסייעת המערכת לחסוך בהליכים בירוקרטיים של איתור ובירור נתונים בסיסיים  של בקשת ההנחה. המערכת מגיבה באופן מידי לכל פנייה ועם קליטת הבקשה מגיבה  מיידית באמצעות הודעת sms ו/או על ידי שליחת מייל המאשר את קליטת הבקשה לרבות מספר הבקשה.

ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק המיסים, בן ציון שרעבי: "אנו מפנים את מלוא תשומת הלב שלנו לטובת שיפור השירות שניתן לתושבי העיר ולפישוט של הליכים בירוקרטיים, במטרה לסייע לתושבים בהתנהלותם אל מול אגפי ומחלקות העירייה. בתור מחזיק תיק המיסים אני חווה מידי יום את המפגש שבין התושב לבין אגף המיסים ולכן היה לי חשוב מאד לקדם את הנושא. אני מברך על שילוב הכוחות יחד עם סגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל, וראשי האגפים שמאפשר לנו להגיע להישגים שכאלה לטובת התושבים".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק צעירים ונוער, עו"ד מתן דיל: "מדובר בצעד חשוב נוסף במסגרת תהליכי הדיגיטציה וההנגשה הרחבים שעוברים כלל האגפים בעיריית רחובות במטרה להקל על התושבים בפניותיהם השונות לעירייה. ההחלטה לפתח את המערכת החכמה התגבשה בזכות מפגש שקיימתי עם סטודנטים רחובותיים, שביקשו ממני לסייע בהקלה על התהליך הבירוקרטי הארוך של הגשת בקשות להנחה בארנונה. אני מודה לחברי בן ציון שרעבי על ההירתמות והמחויבות למען הצלחת הפרויקט. עיריית רחובות עוברת תהליך דיגיטציה מואץ והכרחי שבסופו ייהנו התושבים משירות מונגש ומקוון ברמה הגבוהה ביותר".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh