היום זה מתחיל: פורים מתגלגל ברחובות, מהערב ועד יום ראשון הקרוב

היום זה מתחיל: פורים מתגלגל ברחובות, מהערב ועד יום ראשון הקרוב

פורים מתגלגל ברחובות עם שיירות שמחה, רייב פורים לנוער, תוכנית אולפן חגיגית לכל המשפחה, סטנד אפ לצעירים וציפי שביט למבוגרים.

את רצף אירועי פורים בעיר יפתח הערב, יום שלישי, הסטנדאפיסט בן בן ברוך עם מופע סטנדאפ מקוון לצעירים מטעם מרכז הצעירים העירוני -הפלטפורמה.

מחר, יום רביעי ה-24.2, רייב פורים לנוער בשידור חי מאולפן העירולייב בעירונוער, בהשתתפות דיג'יי סקאזי, תחרות הזמר במסיכה ותחרות תחפושות.

ביום שישי, ה-26.2, יום הפורים, ינועו ברחבי העיר שיירות רכבים ססגוניות הכוללות מיצגים אומנותיים, להטוטנים, נגנים ועוד.

ביום ראשון, 28.2 בשעה 11:00, יתקיים שידור חגיגי ופורימי בהשתתפות כוכב הרשת אוראל צברי, כוכבת הילדים "ענבלי בא לי" וחניכי בימת הנוער. התוכנית תשודר בלייב בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית ותהיה זמינה לצפיה בהמשך ביוטיוב עיריית רחובות.

ביום ראשון בערב, בשעה 20:00, האחת והיחידה, ציפי שביט, תופיע במופע קומי מקוון בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות

עיריית רחובות, באמצעות החברה העירונית רחובות, תתחיל היום בחגיגות אירועי פורים השנה לכל קבוצות האוכלוסיה בעיר – ילדים, נוער, צעירים ומבוגרים. כל זאת תוך שמירה על כל הנחיות הזהירות. היות ובחג זה לא יתאפשרו התקהלויות המוניות – העירייה תביא את שמחת החג לבתי התושבים באמצעות שיירות שמחה ססגוניות ותכניות אולפן חגיגיות.

אירועי החג ייפתחו הערב, שלישי, 23.2 עם מופע סטנדאפ של בן בן ברוך שישודר בשידור חי באמצעות ה-ZOOM, המופע ביוזמת מרכז הצעירים העירוני – "הפלטפורמה" המופע ללא עלות, וההרשמה לאירוע זה הסתיימה.

מחר, רביעי, ה-24.2, בין השעות 13:00-11:00, יתקיים רייב פורים לנוער, שיועבר בשידור חי מאולפן העירולייב בעירונוער, בהובלת אגף החינוך, ובשיתוף פעולה עם רדיו קול השפלה. במסגרת האירוע שיכלול שידורי אולפן עם תכנים לנוער, תתקיים תחרות הזמר במסיכה ותחרות תחפושות נושאת פרסים יקרי ערך – כסא דראגון לגיימרים, בוקסת JBL flip 5 ואוזניות דראגון. באירוע יתארח דיג'יי סקאזי למסיבת לייב, ובסיומו יוכרזו הזוכים בתחרות התחפושות. בנות ובני הנוער מוזמנים לצפות ולהשתתף!

ביום שישי, 26.2, בין השעות 14:00-10:00, ינועו ברחבי העיר שתי שיירות רכבים ססגוניים כאשר עליהם מיצגי אומנות ובידור דינמיים, אומני קרקס, להטוטנים, ליצנים, נגנים ושחקנים שיביאו את שמחת חג הפורים עד לבתי התושבים. בין האומנים שייקחו חלק בשיירות השמחה יתארחו חברי אנסמבל כלי הנשיפה של הקונסרבטוריון העירוני וחניכי בימת הנוער בשירי חג ושירים מוכרים מתוך מחזות זמר.

השיירות תעבורנה ברחובות מרכזיים בעיר ותלוונה ע"י כוחות הביטחון והשיטור העירוניים,  על מנת להקפיד על שמירת הסדר הציבורי ומניעת התקהלויות.

ביום ראשון, 28.2, החל מהשעה 11:00 תשודר תכנית אולפן חגיגית, בהפקת בימת הנוער רחובות, במהלכה ישודרו מערכונים שיבוצעו ע"י שחקני בימת הנוער וכן שידור של ראיונות השטח אותם ביצע המנחה אוראל צברי במהלך שיירות השמחה של יום שישי. במהלך השידור יארח אוראל את כוכבת הילדים הפופולארית, ענבלי בא לי, גם היא תושבת העיר. לסיום ישודר מחזמר של בימת הנוער, "גלגל החיים".

תחרות התחפושות העירונית שיצאה לדרך לפני כשבועיים, תגיע לשיאה בתכנית האולפן החגיגית, לשם יוזמן הזוכה במקום הראשון מתוך עשרות המשתתפים שהתמודדו, והפרס יוענק לו בשידור חי.

עוד ביום ראשון, בשעה 20:00, יתקיים מופע קומי של הגדולה מכולן, ציפי שביט, במסגרת פעילות למען האזרחים הוותיקים. המופע יועבר בזום ובעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות. המידע המלא באתר העיריה.

לדברי רחמים מלול, ראש העיר: "גם בתקופה הנוכחית חשוב לנו לציין בעיר את החג הכי שמח בשנה, ולא נוותר על החגיגות. מצאנו את הדרך לעשות אותו תוך כדי שמירה על כל ההנחיות- אנחנו נביא את השמחה עד אליכם ! אני מזמין את התושבות והתושבים להצטרף לחגיגות חג הפורים מבלי לצאת מהבית".

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "משנכנס אדר מרבים בשמחה!  שיירות של שמחה יסיירו ברחבי העיר ויביאו את השמחה עד לבתי התושבים, עם התייחסות מיוחדת לכל התושבים. אני קורא לכולם להשתתף בחגיגות ולשמור על ההנחיות כדי שנוכל לחזור ולחגוג ביחד בשנה הבאה".

לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "השנה נחגוג את פורים במתכונת מתאימה להגבלות הקורונה ועדיין נדאג להעלות את המורל בקרב התושבים באמצעות שיירות שמחה, שידורים מיוחדים ברשתות החברתיות, ומגוון תחרויות תחפושות עירוניות נושאות פרסים. והעיר רחובות צהלה ושמחה!".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh