מתחם שקט לאוכלוסיות המיוחדות במסיבת סוף הקיץ בפארק המייסדים

מתחם שקט לאוכלוסיות המיוחדות במסיבת סוף הקיץ בפארק המייסדים

במסגרת מסיבת סוף הקיץ, שיקיימו עיריית רחובות והחברה העירונית, בין התאריכים 28-30.8.22, החל מהשעה 20:00, בפארק המייסדים, יוקם מתחם שקט עבור האוכלוסיות המיוחדות ובני משפחותיהם, אשר רוצים לקחת חלק וליהנות מהמופעים של האמנים המובילים בארץ. במתחם יסופקו אזניות שמע, מסך הקרנה לצפייה וכסאות לבאי המתחם. הכניסה למתחם – עם פתיחת השערים לציבור הרחב, בשעה 19:30. הכניסה לכל המופעים חופשית
הכניסה למתחם השקט מותנית בהצגת תו נכה וברישום מראש. מספר המקומות מוגבל. להרשמה ליחצו כאן

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו שלושה ימים של מופעים בפארק המייסדים, בהשתתפות אמנים ישראליים מובילים, כאשר היום השלישי מיוחד לנוער שייהנה ממסיבת קיץ סוחפת בהובלת זמרים, כוכבי רשת וכוכבי ילדים ונוער. הכניסה לכל המופעים חופשית.
ביוזמתם של חברי המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות, ועודד עמרם, מחזיק תיק התרבות, יוקם השנה באירועי סוף הקיץ מתחם שקט לאוכלוסיות המיוחדות ובני משפחותיהם, אשר רוצים לקחת חלק וליהנות מהמופעים. במתחם יסופקו אזניות שמע לשמיעת ההופעות, מסך הקרנה לצפייה וכסאות לבאי המתחם. הכניסה למתחם השקט תתאפשר עם פתיחת השערים לציבור הרחב, בשעה 19:30.
*הכניסה למתחם השקט מותנית בהצגת תו נכה וברישום מראש. מספר המקומות מוגבל. להרשמה ליחצו כאן

החגיגות יפתחו ביום ראשון, ה-28.8, בשעה 20:00. במופע להקת "רוח חדשה", הלהקה המקומית המיוחדת מבית "חוויות", המרגשת מזה עשור את תושבי העיר. בהמשך יופיע הראפר המצליח "ג'ימבו ג'יי" – עומר הברון ("עשיתי", "העיר הזאת"," חתולים", "סתלבט בקיבוץ") עם להקתו "להקת ספא" ובשיאו של הערב תעלה להקת "התקווה 6" בחסות מפעל הפיס, המקיימת שנים רבות את פרויקט "בימות פיס" ברחבי הארץ.
ביום שני, ה-29.8, יופיעו עודד פז ולהקת הקסדות עם הלהיטים המוכרים מתוך הסדרה המיתולוגית "הפיג'מות" ויארחו על הבמה את כוכבי הסדרה לדורותיהם וביניהם אילן רוזנפלד. מיד לאחריהם, יעלה הזמר רביב כנר, שהתגלה בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" במופע המרכזי של הערב. את הערב יפתח הזמר רועי סנדלר.
ביום שלישי, ה-30.8, נחתום את אירועי סוף הקיץ במסיבה סוחפת לנוער עם כוכבי הנוער והרשת – אנה זק במופע הפתיחה ולאחריה יעלו אבי אבורומי ובן זיני.

רחמים מלול, ראש העיר: "אנו ממשיכים בפעילות שמותאמת ומונגשת גם לתושבות ולתושבים המיוחדים שלנו. והפעם מתחם שקט באחד מהאירועים הגדולים ביותר השנה. נמשיך לכלול את כולם במסגרת אירועי התרבות שלנו, גם בעתיד."

ח"מ אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות: "שמחה וגאה שממשיכים להנגיש את האירועים העירוניים בכלל ואירועי התרבות בפרט, כך שכל תושבי העיר יוכלו ליהנות ממגוון הפעילויות המתקיימות בעיר. תודה רבה לכל השותפים על תמיכתם ועזרתם – לראש העיר רחמים מלול על התמכה, לחברי עודד עמרם על השותפות ליוזמה, לאייל פרנקל, שלמה טולדו והחברה העירונית על ההירתמות לארגון המתחם השקט, לליאת פוגל ועו"ס סלי טוביאס פרנק והאגף לשירותים חברתיים על העזרה, הליווי וההכוונה לאפשר את קיום המתחם. אני מזמינה את כל תושבי העיר, ובמיוחד תושבי העיר המיוחדים, לבוא ולחגוג יחד את סיום הקיץ!"

ח"מ עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "במגוון אירועי הקיץ, פעלנו להנגשת הפעילויות והמופעים לאוכלוסיות מיוחדות, ואני שמח על ההזדמנות להרחיב את מעגל התושבים שלוקחים חלק באירועי תרבות אלה."

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות לתרבות, ספורט ונופש: "החברה העירונית שמה לעצמה למטרה להנגיש ככל שניתן את אירועי התרבות והספורט לכלל האוכלוסיות בעיר, ואני גאה על האפשרות להרחיב את היריעה ולהגיע לעוד ועוד קהלים הצמאים לתרבות ומופעים. אני מזמין את כולכם להגיע וליהנות מהתכנית המשובחת המצפה לכם!"

הכניסה למתחם השקט מותנית בהצגת תו נכה וברישום מראש. מספר המקומות מוגבל. להרשמה ליחצו כאן

אורית שרגאי. קרדיט: חנה נודלמן פאוסט

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh