5 טיפים לריענון ועיצוב הבית לקראת פסח \ ליאת אליאב מעצבת פנים

5 טיפים לריענון ועיצוב הבית לקראת פסח \ ליאת אליאב מעצבת פנים

ליאת אליאב (29), מעצבת פנים בולטת בדור החדש של מעצבי הפנים בישראל והזוכה בתחרות הקונטיינר של ועידת הנדל"ן האחרונה, מספקת לנו כמה טיפים לריענון הבית לקראת חג הפסח. שינויים קלים וזולים לביצוע שניתן לעשות גם ממש בימים שלפני החג כדי לשדרג את עיצוב הבית ולהתחיל את החג והאביב עם מראה מחודש ומרענן לבית. אם יש לכם שאלות תוכלו לשלוח לליאת שאלות דרך האתר https://www.liateliav.com/ ותקבלו תשובות וטיפים נוספים. קחו יוזמה, קראו את הטיפים וצאו לדרך.

מטבח- רוצים להחליף את המטבח אבל מדובר בהוצאה גדולה מידי כרגע? החלפת דלתות המטבח בלבד יכולה להיות פתרון טוב עבורכם, בחרו בצבע מרענן שמתאים לכל עונה ושובר את הלבן המסורתי. התוצאה תהיה מרעננת, שובת עין ובהוצאה כספית נמוכה יחסית.

שולחן-הסדר

חדר שינה- את רוב משקל הצבע של חדר השינה בדרך כלל מגדירים מצעי המיטה ולכן כדאי לבחור מצעים, כריות נוי, טפט לגב המיטה ואפילו שטיח אם מתאפשר בצבעוניות שנעימה לכם. למרות שהאביב הגיע ואיתו שימוש בצבעים בהירים, חדר השינה בגווני אפור ימשיך לשדר את התחושה האינטימית המרגיעה שבדרך כלל רובנו רוצים אחרי יום ארוך.

חדר-שינה

חדרי רחצה- שדרוג מתלי מגבות בחדרי הרחצה שבהם ככל הנראה יבקרו האורחים שלכם בערב הסדר יעשה עבורכם את העבודה. ניתן לעשות זאת על ידי הסוואתם באמצעות מדפי עץ דקורטיביים עליהם ניתן להניח עציצים או חפצי שונים.

חדרי-רחצה

צמחיה- צמחיה והרבה ירוק תמיד עושים טוב על הלב, במיוחד כשניתן לייצר אלמנטים מיוחדים לבד. כל מה שדרוש זה לבחור את אדניות או צנצנות בגודל ובסגנון האהוב עליכם וצמחים שמתאימים לפנים הבית. השדרוג במראה של הבית יהיה מהיר וזול.

צמחיה

שולחן הסדר-  אי אפשר לסיים את הטיפים ללא עיצוב שולחן הסדר. עיצוב שולחן הסדר הוא עולם ומלואו, הוא יכול להיות בעל אופן מוקפד ואלגנטי או קליל וצבעוני. עם זאת הוא יכול להיות שילוב של השניים. כלי חרס לבנים על משטחי עץ, עם או ללא מפת שולחן ואקססוריז שמשלבים תחושה של ישיבה במקום פתוח ופורח. הקונטרסט בין החומרים הוא שיוצר את הייחודיות של שולחן הסדר ובכך לא מתחייב לשום סגנון דומיננטי. סביר להניח שאורחים בעלי טעם אסתטי שונה יתחברו לעיצוב הפשוט והנעים.

שולחן-הסדר

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh