המשפצים שלי – המשפצים שלכם לאיטום גגות ברחובות

המשפצים שלי – המשפצים שלכם לאיטום גגות ברחובות

לתושבי רחובות והמושבים שבסביבה שמחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ לאיטום גגות, יש לנו בשורה. אנו שמחים לבשר לכם שהחיפוש שלכם אחר הפתרון לאיטום הגג הגיע לקיצו. חברת המשפצים שלי היא הכתובת עבורכם לכל צורכי איטום הגג שלכם בעיר רחובות.

בין אם אתם זקוקים לאיטום הגג בבית, בעסק ובכל מבנה אחר, המשפצים שלי כאן לשרות תושבי רחובות והסביבה. אחת הסיבות העיקריות לעובדה שהמשפצים שלי הם המשפצים שלכם לאיטום גגות ברחובות , היא הניסיון וההיכרות של החברה עם הצרכים השונים של אזורים שונים בעיר, על כל האתגרים שיכולים לעמוד בדרך שלכם לגג אטום באופן מוחלט. איטום שיוכל לספק לכם את ההגנה הנדרשת בחורף ובקיץ החם של רחובות במיוחד בחודשי יולי ואוגוסט.

איטום גגות מכל הסוגים

איטום הוא כינוי כללי לפעולות התקנת מערכת רב שכבתית אשר תפקידה למנוע חדירה של מים ואיטם גגות מתייחס לאיטום הספציפי של חדירת מים דרך הגג. בנוסף לכך איטום גגות יכול גם לענות על צרכים כמו איטום מרעש וכל דבר שניתן לספק לגג הגנה מפניו. עד לאחרונה האיטום של גגות במבנים, התבצע בעיקר על ידי פעולה של מריחת זפת על גגות המבנים. שיטה זו עדיין מיושמת אבל היא מתבצעת בעיקר במבנים ישנים.

שיטות איטום חדשניות יותר עושות שימוש ביריעות איטום ביטומניות תעשייתיות. יישום היריעות האלו מתבצע באמצעות הדבקה בעזרת מבער אל תוך שכבת יסוד שנמרחת באופן ישיר על  גג הבטון. בנוסף קיימות יריעות איטום מסוגים שונים כמו יריעות איטום תרמיות, יריעות איטום לרעש ועוד.

איטום באמצעים החדשניים ביותר לאיטום מושלם מפני גשם

חברת המשפצים שלי עושה שימוש אך ורק באמצעים החדשניים ביותר בשוק האיטום. ופועלת מתוך היכרות מלאה עם הצרכים ובעיקר האיומים השונים לבריאות הגגות של תושבי רחובות. על מנת לספק הגנה מושלמת מפני הגשם, החברה מתמחה בפתרונות שיוצרים אזור חיץ ואטימה מלאה מפני חדירת מים שיכולים להרוס את הנכס שלכם ולפגוע אנושות בערכו.

פתרונות הכוללים שימוש בחומרים מבודדים שונים, שעוזרים למים להתנדף בחזרה אל האוויר במקום לחלחל אל תוך הקורות והקירות של המבנה. תושבי רחובות כבר אינם חייבים לסבול מגג דולף או מהתחממות יתרה, בזכות השיטות המתקדמות שעושות שימוש בחומרים ייעודיים לאיטום גגות.

איטם גגות מפני החום

בשל מיקומה של העיר רחובות בדרום גוש דן ובשל העלייה המתמדת בטמפרטורות לה אנו עדים בשנים האחרונות. יש צורך חיוני של תושבי רחובות לאיטום גג שמצליח גם לבודד את החדירה של חום מהגג למבנה כולו. אתם זקוקים לחברת המשפצים שלי שמתמחה בהתקנה של יריעות בידוד תרמיות ושימוש בחומרים בעלי תכונות תרמו סטטיות, שמסוגלים לספק לכם את ההגנה המושלמת במהלך חודשי הקיץ החמים ברחובות.

איטום גגות בחומרים שונים

חברת המשפצים שלי מיומנת בעבודה ושימוש בחומרים שונים לאיטום הגג, שמספקים מענה שונה לכל צרכי האיטום. חומרים הכוללים : סיליקון, לטקס וניל, פולימרים, לטקס אקירילי ועוד. כל החומרים הללו נבדלים במחיר ובייעוד שלהם לאיטום כנגד דרגות שונות של נזקי האקלים ופגמים ידי אדם.

פתרונות איטום גגות באתר המשפצים שלי

באתר המשפצים שלי תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש בנוגע לאיטום הגג שלכם. בנוסף לכך אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות מערכת שליחת ההודעות, באמצעות הווטצאפ, במייל או בטלפון. ואנו מבטיחים שצוות היועצים שלנו ישמח לענות על כל שאלה בנושא איטום גגות ברחבות. חברת המשפצים שלי פועלת בכל רחבי הארץ מתוך החזון והרצון לספק את שירותי האיטום הטובים ביותר, לצד השירות האדיב והאמין ביותר ובמחיר השווה ביותר בארץ.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh