מזרן זוגי

מזרן זוגי

אם בעבר מזרן זוגי היה מזרן אשר הוזמן עבור זוגות נשואים או זוגות שזה עתה עברו להתגורר יחד, כיום ניתן לראות גם בני נוער אשר ישנים על מיטה עם מזרן זוגי וכך מאפשרים לעצמם לישון בצורה נוחה הרבה יותר עם או בלי בני זוג. זו הסיבה לכך שבשנים האחרונות ניתן לראות עליה גדולה בפופולאריות של מזרן זוגי וניתן לראות אנשים רבים אשר מגיעים אל החנות כדי לרכוש מזרן זוגי איכותי שיעניק להם שנים רבות של הנאה, מרחב גדול בזמן השינה ויאפשר להם לישון בצורה מפנקת וטובה. כמובן, בחירה של מזרנים זוגיים הינה בחירה אשר צריכה להיעשות בצורה נכונה. כדאי לרכוש אך ורק מזרן זוגי אשר יספק את כל הצרכים לטווח הקרוב ואף לטווח הארוך, שכן מזרן רוכשים לשנים רבות ואין להקל ראש באיכות השינה.

מזרן זוגי אורטופדי

קיימים סוגים רבים של מזרן זוגי אך אחד מבין סוגי המזרנים הטובים ביותר הינו מזרן זוגי אורטופדי . מזרן זוגי כזה הינו מזרן שתוכנן על ידי מומחים לארגונומיה ואורטופדיה ועל סמך מחקרים אשר בוצעו על גוף האדם ועל המבנה שלו – והתוצאה היא מזרן מותאם לצרכים של גוף האדם אשר מעניק שינה שאין תחליף לה, בשילוב עם נוחות מקסימאלית. מזרן אורטופדי הוא אינו מזרן רגיל והוא מכיל מרכיבים רבים אשר שומרים על בריאותו של האדם וכן מוסיפים רוגע ונינוחות. עקב כך, רבים מבינים כי למרות שעלותו של מזרן זוגי אורטופדי הינה גבוהה יותר מהעלות של מזרן רגיל, המחיר משתלם ולמעשה אין מחיר לבריאות.

מה עושה את המזרן הזוגי למזרן זוגי אורטופדי?

מזרן רגיל יכול להיות מורכב מספוג, מקפיצים או מקפיצים מבודדים. מה שמבדיל מזרן זוגי רגיל ממזרן זוגי אורטופדי אלה הם מספר השכבות שמרכיבות אותו, בדגש על מספר השכבות בדרגות קושי שונות, כאשר השכבה הקשה ביותר תהיה למטה והשכבה הרכה ביותר תהיה העליונה, זו שתבוא במגע עם גוף האדם השוכב על המזרן.

מזרן זוגי בהתאמה למיטה שלכם

קיימים גדלים רבים של מזרן זוגי. במידה והמיטה שלכם נבנתה בהתאמה אישית, כדאי שתבדקו היטב את גודל המזרן לו אתם זקוקים לפני שאתם יוצאים אל החנות או נכנסים אל חנות וירטואלית על מנת לרכוש מזרן חדש. מומלץ להגיע לחנות עם ידיעה של איזה מזרן זוגי אתם מחפשים ובאיזה גודל על מנת להקל על הרכישה שכן האפשרויות הן רבות ומגוונות ואם אינכם מודעים לפרמטרים כמו גודל, סוג ועוד, ניתן בקלות "ללכת לאיבוד". בחנות מזרנים תמצאו אנשי מקצוע שישמחו לספק לכם את כל המידע הדרוש על מזרן זוגי, על מנת שתגיעו להחלטה מושכלת ונכונה עבורכם.

מזרן זוגי – אבל באיזה דרגת קושי כדאי לרכוש אותו?

לפני שאתם רוכשים מזרן חדש, זימו לב לדבר החשוב הנ"ל:

אם אתם ישנים על הבטן, רצוי מאוד שתרכשו מזרן בדרגת קושי קשיחה, לעומת זאת, אם אתם ישנים על הצד, עדיף לכם לרכוש מזרן זוגי אורטופדי בדרגת קושי רכה, שכן אם לא תעשו כן, אתם צפויים להתעורר עם כתפיים כואבות. אנשים שישנים על הגב יוכלו להתרגל בנקל, למזרן בדרגת קושי בינונית. מזרנים שונים לאנשים שונים? כן! גם בני זוג נחשבים אנשים שונים ולפעמים בן זוג אחד ישן על הבטן והאחר על הצד, במקרים כאלה, עדשיף ומומלץ לרכוש 2 מזרני יחיד מאותה דגם ושל אותה החברה, רק בדרגת קושי שונה…

אם אתם מעוניינים למיין ולסנן כ-500 מזרנים בהתאם להעדפותיכם האישיות, אתם מוזמנים להיכנס לאתר "רק מזרנים", להיכנס ל"מזרנים אורטופדיים" ושם לבצע את החיפוש אחר המזרן שיתאים במיוחד עבורכם. בהצלחה!

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh