רוכבים ברחובות: מסע האופניים השנתי ייצא לדרך בל"ג בעומר!

רוכבים ברחובות: מסע האופניים השנתי ייצא לדרך בל"ג בעומר!

עיריית רחובות, בהפקת החברה העירונית, מחזירה את מסע האופניים המסורתי. המסע ייערך בחופשת ל"ג בעומר, ביום שישי, י"ח באייר, ה-30.4. בהתאם להנחיות משטרת ישראל, ההשתתפות תתאפשר בהרשמה מראש בלבד, והרכיבה תתבצע בקפסולות של עד 100 משתתפים, ובסך הכל יורשו להשתתף באירוע עד 1000 משתתפים בלבד. כל הקודם זוכה, להרשמה: bit.ly/2QHAML2

כמו כן, ההשתתפות ברכיבה מותנית בלבישת חולצת מסע האופניים אשר תחולק במקום המפגש למשתתפים הרשומים בלבד.

האירוע יתחיל מהשעה 7:00 בהפנינג חוויתי בחניון פקריס פארק המדע, שתכלול פעילויות מגוונות. החל מהשעה 8:00 המסע יוזנק בקפסולות והמשתתפים ירכבו בשכונות העיר. המשתתפים נדרשים להצטייד בקסדה ובנעליים סגורות כדי לקחת חלק במרוץ. במקום ניתן יהיה לשכור אופניים במחיר מסובסד. כל המשתתפים שיסיימו את המסע יזכו במדליות.

מסע האופניים המסורתי של העיר רחובות נדחה השנה בעקבות הגבלות הקורונה וייערך בל"ג בעומר (במקום ביום העצמאות, כנהוג בכל שנה), ביום שישי, ה-30.4. מסע האופניים יוזנק במעמד ראש העיר, רחמים מלול, ובהשתתפות רוכבות ורוכבים מכל הגילאים. הפעם ההזנקה תתבצע בקפסולות של 100 משתתפים, בהתאם לרישום מראש. לא תתאפשר השתתפות ללא הרשמה. כמות המשתתפים במסע כולו מוגבלת ל-1000 איש, בהתאם להנחיות. הרישום מתבצע באמצעות טופס ההרשמה המקוון: bit.ly/2QHAML2

תחילת המסלול וסיומו יהיו בחניון פקריס בפארק המדע, כאשר ההתכנסות תתחיל בשעה 7:00 ותכלול מתחם אופניים היתולי, מופע קפיצות של מיטב הרוכבים בארץ, השכרת אופניים ועוד. הזינוק למסע יחל בשעה 8:00. ההשתתפות ברכיבה באופן עצמאי תתאפשר החל מגיל 9 בלבד, ובסיום יוענקו מדליות למשתתפים.

מסע האופניים יתקיים לאורך 11 ק"מ, והוא מיועד לכל המשפחה. המסלול, "סובב רחובות", יעבור בשכונות העיר הוותיקות והחדשות. הזינוק והסיום יתקיימו בחניון פקריס פארק המדע, והמשתתפים מחויבים באמצעי בטיחות כמו קסדה – שבלעדיה לא יורשו להשתתף. לנוחיות המשתתפים, הם יוכלו לרכוש קסדה במקום בעלות סמלית.

במקום ניתן יהיה לשכור אופניים במחיר מסובסד של 50 שקלים במזומן (תמורת הפקדת תעודת זהות או רישיון נהיגה לביטחון). חובה להגיע נעלי רכיבה סגורות וחל איסור רכיבה על אופניים חשמליים.

ראש העיר רחמים מלול: "אנו שמחים לקיים את אחד האירועים האהובים ביותר על התושבים בעיר, אירוע שהפך למסורת חשובה בספורט בעיר ובכלל. בשל המגבלות לא יכולנו לקיים את האירוע ביום העצמאות, ופעלנו בקדחתנות על מנת לקיימו בחופשת ל"ג בעומר. אני קורא לתושבות ולתושבים, ילדים ומבוגרים- להגיע ולהצטרף לחגיגה של ספורט ושל יופיה של העיר רחובות".

רועי שרעבי, ח"מ ומחזיק תיק הספורט: "עשינו כל מאמץ על מנת שהספורט בעיר לא ייפגש בשל מגבלות הקורונה. אני שמח וגאה שלא ויתרנו על מסע האופניים המסורתי, שצעירים וצעירים ברוחם מחכים לו כל השנה. אני מזמין את כל אוהבי הספורט והאופניים – בואו והצטרפו למסע בטרם תיסגר ההרשמה".

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג: "דחינו את המסע מיום העצמאות בשל ההגבלות שנדרשו. עתה, עם הירידה בתחלואה וההקלות, אני שמח להחזיר מסורת חיובית זו המאפשרת פעילות גופנית עממית במרחב העירוני".

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "חזרתו של מסע האופניים המסורתי, לאחר שבוטל בשנת הקורונה, הוא הסימן לבוא האביב של חזרתנו לשגרה. בקרוב נראה עוד ועוד פעילויות, והרחובות יתמלאו חיים. חשוב לדעת, שלאור מגבלות הקורונה הנוכחיות מספר הנרשמים מוגבל, ואני ממליץ בחום שתרשמו בהקדם האפשרי".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

sam
side
reh